Nakupte za více než 3000 Kč a získejte dopravu ZDARMA
Náhradní set filtrů k ionizátorům H2

Životnost filtrů je 1000 galonů (3600 litrů). Vyměnit filtry k ionizátoru není složité a zvládnete to sami.

4 990 Kč
Skladem

Benefity ultrawater duální filtrace vody v ionizátorech alkaviva:


Dopřejte si luxus té nejčistší vody: S UltraWater filtrem si můžete být jisti, že pijete tu nejčistší a nejzdravější vodu. Tento špičkový filtrační systém odstraní až 99,9 % nečistot a kontaminantů, takže každý doušek bude jako pohádka. Investujte do svého zdraví a dopřejte si dokonalou chuť a svěžest v každé sklenici.


Chraňte své zdraví před skrytými hrozbami: Ve vodě se mohou skrývat mnohé nečistoty, které ohrožují vaše zdraví - od chloru a těžkých kovů až po pesticidy a zbytky léčiv. UltraWater filtr tyto hrozby efektivně odstraní a poskytne vám vodu, které můžete věřit. Pijte s klidnou myslí a dopřejte svému tělu jen to nejlepší.


Zažijte dokonalost v každém doušku: Díky pokročilé 16fázové filtrační technologii vám UltraWater filtr přinese vodu, která je doslova křišťálově čistá a plná životadárných minerálů. Každý doušek bude osvěžující a lahodný zážitek, který pohladí vaše smysly. Nechte se hýčkat dokonalostí a vychutnejte si tu nejkvalitnější vodu.


Mějte jistotu prověřené kvality: UltraWater filtry jsou pravidelně testovány v nezávislých certifikovaných laboratořích, aby byla zaručena jejich nejvyšší kvalita a výkon. Nemusíte spoléhat jen na sliby - s ionizátory AlkaViva máte jistotu prověřené technologie, která splňuje ty nejpřísnější standardy. Vsaďte na kvalitu, které můžete věřit.


Udělejte krok k lepšímu životu: Investice do UltraWater filtru je investicí do vašeho zdraví a vitality. S čistou a zdravou vodou po ruce můžete nastartovat svůj organismus a cítit se skvěle každý den. Udělejte teď rozhodnutí, které změní váš život k lepšímu. Obnejte si ionizátor s UltraWater filtrem a vykročte na cestu za dokonalou hydratací a vitalitou.

 

Předfiltr se vždy nachází na pravé straně, když stojíte čelem k ionizátoru. Jsou popsané pravá a levá strana.

Molekulární vodík