Nakupte za více než 3000 Kč a získejte dopravu ZDARMA

Jak to všechno začalo…

Jsem Michal Osina a tohle je můj příběh cesty k novému životu.

Na jaře roku 2018 mně zavolal známý: “Hele, pojď si poslechnout přednášku o vodě. Uvidíš, že tě to chytne.” Váhal jsem, protože jet 200 kilometrů kvůli řečem o vodě mi přišlo jako trochu bláznovství. Ale protože jsem se zdravím zabýval v tu dobu už více jak dvacet let (mimo jiné kurz Ajurvedy a dietologický kurz), věděl jsem, že je tělo tvořeno z více jak 70 % vodou, tak proč se něčemu nepřiučit.

Na přednášku spolu se mnou dorazilo asi 15 lidí.

Pan přednášející byl připraven perfektně a prezentace o aktivní vodě jedné zahraniční společnosti fakt stála za to. Dokonce jsem byl rozhodnutý si koupit jejich nejlepší přístroj na úpravu vody (cena tehdy se pohybovala někde kolem 115tis Kč), ale vrtalo mi hlavou několik věcí, které přednášející stále opakoval. Jsme nejlepší, jediní a když budete uzdravovat sebe, musíte myslet i na své peněženky a uzdravit i ty své peněženky.

Po přednášce jsem začal přemýšlet a hledat na internetu informace. Přišel jsem na to, že ona společnost není ani jediná, ani nejlepší na trhu, ale že jsou nejvíce prodávaní díky prodejnímu systému, kterým se tato značka nabízí - přímý prodej.

Při brouzdání na internetu jsem narážel nejvíce na společnost AlkaViva ze Spojených států. Přišel jsem na to, že technologicky jsou úplně nejdál, a to jak v oblasti filtrace, tak i v ionizaci, která vyrábí ve vodě molekulární vodík. Oslovil jsem tedy tuto společnost a domluvil se na podmínkách výhradního zastoupení v České republice a na Slovensku. Doufal jsem, že můj kamarád ze Slovenska Martin do toho půjde se mnou. 

V červnu 2018 přišlo první zboží do republiky a začaly první prodeje. Samozřejmě jsem si jeden přístroj nainstaloval domů a druhý jsem poskytnul Martinovi. Oba jsme byli zvědaví, jak na nás voda bude působit. Okamžitě poznáte první rozdíl – voda je chuťově naprosto skvělá!

A další milá překvapení následovala.

V roce 2012 jsem absolvoval operaci srdce kvůli arytmiím. Byl jsem upozorněn na možnost recidivy a na nutnost další operace. Protože jsem nechtěl strašit rodinu, nechával jsem si pro sebe, že se tohle přesně děje. Jeden až dvakrát týdně jsem se potýkal s divnými pocity okolo srdce.  Ale světe div se, za 3 týdny po prvním napití se aktivní vody, jsem přestal pociťovat vracející se arytmii a po měsíci a půl vymizely nepříjemné pocity úplně. Dnes mohu říci, že můj problém je vyřešen. Není náhodou, že slovenská vláda v lednu 2019 podpořila výzkum ohledně kardiovaskulárních nemocí a vlivu vodíku na jejich léčbu.

Druhý problém, který mě trápil víc jak rok, byl zánět kotníku. Nemohl jsem běhat, po námaze mi kotník vždy otekl a pak jsem se dával skoro měsíc do kupy. Zánět v kotníku odešel sám od sebe asi po měsíci užívání aktivní vody. Dnes hraji badminton a zvesela sportuji a to zcela bez následků.

Můj kamarád Martin měl také zajímavou zkušenost. Jeho syn trpěl dlouhodobě ekzémem pokožky. Po necelém měsíci se problém vyřešil pouhým pitím vyčištěné vody s molekulárním vodíkem a již se nevrátil.

Zaregistroval jsem si značku FitVoda, založil jsem společnost FitVoda s.r.o., oslovil jsem odborníky a tým se stále rozšiřuje. Sortiment nabízených přístrojů na ionizaci vody dále rozšiřujeme o další skvělé produkty. Dnes je jasné, že z koníčku a zájmu o zdraví se pro nás stala nádherná práce a součást života.

FitVoda je nový život nejen pro nás.

Molekulární vodík je terapie budoucnosti a jsme pyšní na to, že můžeme patřit k průkopníkům moderní a přínosné metody.

Molekulární vodík