Nakupte za více než 3000 Kč a získejte dopravu ZDARMA
Double Helix Water

Pomozte svému imunitnímu systému, aby správně fungoval.

1 450 Kč
Skladem

A znásobte účinky Fitvody na maximum!

Double Helix Water (DHW) pomáhá správně regulovat imunitní odpověď Vašeho těla zvýšením produkce CYTOKINŮ

Cytokiny: je označení pro skupinu menších signálních proteinů, účastnících se významně v imunitní odpovědi. Cytokiny jsou produkovány buňkami imunitního systému (makrofágy, T-lymfocyty, atp.) a jsou schopné navodit například rychlé dělení a diferenciaci určitých typů buněk, které se účastní boje proti patogenům, případně další rysy imunitní obrany.

Výzkum ukazuje, že Double Helix Water zvyšuje Vaše cytokiny!

  • Placebo jedna a dva jsou vzorky obyčejné vody z řádu. 
  • Jeden poskytuje laboratoř provádějící testování, druhý společnost.
  • Byly testovány dvě oddělené šarže stabilních vodních shluků DHW.

Co je to voda Double Helix (DHW)?

DHW voda obsahuje miliony nanometrů stabilních vodních klastrů, které jsou dodávány v 56ml kapací láhvi. Výzkum ukazuje, že klastry pomáhají podporovat vaše nejdůležitější biologické funkce. Kapky jednoduše přidáte do vody.

Co mohu očekávat?

Mnoho stejných výhod, které  očekáváte od Fitvody - pouze znásobené. DHW voda pomáhá vašemu tělu lépe pracovat, takže  výhody užívání pokrývají celou řadu zdravotních problémů. Zejména pomáhá optimálně fungovat imunitnímu systému a může pomoci zmírnit záněty. Studie také ukázaly, že DHW může mít vliv na propustnost buněčné membrány - schopnost buňky přijímat živiny a vylučovat odpad - což je velice důležité pro metabolismus, hydrataci a detoxikaci.

Jak mohu užívat DHW?

Snadné: přidejte 3 kapky (nebo více) DHW do 2dcl Fitvody dvakrát denně (nebo více), abyste dosáhli maximálních výhod.  Pokud nemáte Fitvodu doma, použijte vodu destilovanou, aby v ní nebyly žádné kontaminanty.

Jak se vyrábí DHW?

Profesor University of Washington Gerald Pollack objevil, že voda se může „organizovat“ kolem určitých látek.
DHW voda využívá přirozený elektrický tlak obklopující nabitou částici (ion). Velmi malé ionty se zavádějí do ultračisté vody. Poté se voda organizuje kolem iontů a vytváří stabilní shluky, které jsou viditelné atomovým mikroskopem.
Tento proces je považován za podobný procesu, který se vyskytuje v přírodě. Nyní byl  znovu vytvořen v laboratoři pro osobní použití.

Jak dlouho trvá, než pociťujeme výsledky?

Zatímco někteří lidé cítí okamžité výsledky, u jiných to může trvat několik týdnů. Výhody jsou nejlépe pociťovány dlouhodobým používáním.

Je více lépe?

Výzkum1 ukazuje, že výhody se zvyšují s většími dávkami. Cítíte se slabí? Nebo chcete jen posílit imunitní systém? Přidejte si dávkování!  Reakce produkce IL-12 je větší, když je voda Double Helix koncentrovanější a čím více se směs zředí, tím se účinek snižuje.

Jak často je používám?

Dvakrát denně - nebo více! Výzkum ukazuje, že osmihodinové intervaly jsou optimálním načasováním mezi dávkami k dosažení nejlepších výsledků.
Lepší je užívat samostatně, ale lze jej užívat s léky nebo jídlem bez negativního účinku.

Sekrece TNF-a cytokinů reaguje mnohem rychleji a vrcholí na 8-hodinové hranici.

Existují nějaké vedlejší účinky?

Nejsou známy žádné vedlejší účinky, avšak velmi malé procento lidí může pociťovat svědění způsobené uvolňováním toxinů z těla.

Jak mám DHW skladovat?

DHW voda nemusí být chlazena, ale měla by být umístěna mimo přímé sluneční světlo.

Molekulární vodík