Nakupte za více než 3000 Kč a získejte dopravu ZDARMA

Proč si koupit ionizátor?

Několik důvodů proč si pořídit ionizátor vody.

Budete mít vždy čerstvou a od kontaminace očištěnou vodu

O to se starají filtry. Pak se díky elektrolýze voda ionizuje a stává se z ní voda strukturovaná. Proces ionizace vytváří menší shluky molekul a zásaditá ionizovaná voda tak hydratuje organismus lépe než běžná voda. Účinněji hydratovaný organismus dovede lépe regenerovat, což oceníte zvláště po námaze či sportovním výkonu.

Ionizovaná voda je zásaditá

Pomáhá překyselený organismus srovnat do normálních hodnot. Normalizuje se trávení, čistí se střeva a díky tomu můžete předcházet mnoha nemocem, za jejichž rozvojem stojí právě překyselení organismu. Po úpravě trávení se vám bude také lépe hubnout, a to zcela bez diet. Prokázán je i pozitivní vliv při zácpě nebo zánětech střev.

Silný antioxidant

Na organismus působí blahodárně také molekulární vodík, na který je ionizovaná voda bohatá. Je to silný antioxidant, který výrazně přispívá k očistě jater a k regeneraci ledvin. Molekulární vodík ale prospívá celému organismu! Jeho silné antioxidační vlastnosti zpomalují stárnutí celého těla včetně pokožky. Stačí pár sklenic vody a hned se můžete cítit mladší a vitálnější.

Bez chloru

Nezanedbatelným přínosem ionizované vody je i její odchlorování. Když přidáme ještě molekulární vodík, podpoříme dobrý stav celého kardiovaskulárního systému. V cévách se vám totiž nebude usazovat cholesterol.

Čistá voda chutná

Ionizovaná voda je čistá, zdravá a také chutná. Stačí pozorovat vaše domácí mazlíčky – když jim budete dávat ionizovanou vodu, budou vás milovat. Tak na zdraví!

Molekulární vodík