Nakupte za více než 3000 Kč a získejte dopravu ZDARMA

Mudr. Pavel Nývlt, N.D.

Jaký je názor odborníka na anti-aging Mudr. Pavla Nývlta, N.D.?

Ionizovaná voda je blahodárná a může ji pít kdokoliv. Je chutná a čistá a nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky.

Dělá ale dobře i nemocným, protože pomáhá organismu při důležitých činnostech. Ví to i mnozí lékaři a svým pacientům doporučují vodu obohacenou vodíkem jako doplňkovou terapii.

Ionizovanou vodu pijí a doporučují ti, kteří chtějí nemocem předcházet a považují za důležité starat se o své zdraví a podporovat ho kvalitní stravou a aktivním životním stylem.

Takovým lékařem je i pan doktor Nývlt.

Pomáhá lidem na cestě udržet si v každém věku dobré zdraví. Je nám ctí s takovým lékařem spolupracovat. Jeho poznatky můžeme sdílet a šířit a ukazovat tak lidem, že zdraví je dostupné každému.

Některá z videí, které jsme prozatím s panem doktorem natočili.

https://www.youtube.com/watch?v=r5AiihLz7f0

https://www.youtube.com/watch?v=xeGEM5uhgUQ

https://www.youtube.com/watch?v=rZdVwUi-G2g

MUDr. Pavel Nývlt, N.D.

Své vzdělání získal na lékařské fakultě v Hradci Králové. Dále se vzdělával na National College of Naturopathic Medicine v Portlandu. Absolvoval několik odborných stáží v USA. Dodnes udržuje vztahy s tamějšími odborníky a podílí se spolu s nimi i na výzkumné činnosti. MUDr. Pavel Nývlt získal oprávnění, které mu umožňuje přednášet lékařům v USA a pomáhat jim tak v dalším vzdělávání.

Svou anti-aging ordinaci provozuje v Podivíně. Zaměřuje se na poradenství zdravého životního stylu, které studuje jevy a procesy, ovlivňující rychlost stárnutí.

Molekulární vodík