Nakupte za více než 3000 Kč a získejte dopravu ZDARMA
Filtr na sprchovou hadici

Filtr z teplé i studené vody odstraňuje chlór, sirovodík a další škodlivé látky.

690 Kč
Skladem

Instaluje se mezi sprchovou baterii a trubkou nebo mezi trubkou a sprchou. Odmontujte sprchovou hadici od baterie. Závity na baterii i na hadici důkladně očistěte od vodního kamene a odstraňte staré těsnění. Před napojením sprchového filtru na baterii zkontrolujte, jestli je na vstupu do filtru přiložené těsnění. Po napojení filtru na baterii opatrně namontujte sprchovou hadici na výstup filtru. Použijte přiložené nové těsnění. Při utahování spojů si dejte pozor na přetočení závitu. Dotahujte raději rukou, s citem.

Benefity sprchového filtru:

  1. Hedvábně jemná a zdravá pokožka: Objevte tajemství dokonalé pleti s naší revoluční vložkou do sprchového filtru. Užijte si pocit hedvábně jemné, zářivé a perfektně hydratované pokožky po každé sprše. Dopřejte své pleti tu nejluxusnější péči a probuďte její přirozenou krásu.

  2. Efektivní odstranění chloru a nečistot: Řekněte sbohem vysušené a podrážděné pokožce způsobené chlorem a škodlivými látkami v kohoutkové vodě. Naše špičková filtrační technologie odstraní až 99% chloru a výrazně sníží obsah těžkých kovů. Vychutnejte si dokonale čistou a jemnou vodu, která bude rozmazlovat vaši pleť.

  3. Proměňte sprchování v oázu relaxace: Zažijte sprchování jako nikdy předtím - jako chvíli čistého uvolnění a potěšení pro vaše smysly. Nechte jemné kapky filtrované vody, aby pohladily vaši pokožku a probudily pocit svěžesti a vitality. Každá sprcha se stane vaším osobním rituálem krásy a odpočinku.

  4. Snadná výměna a dlouhá životnost: Dopřejte si špičkovou filtraci vody bez starostí. Naše vložka se snadno vymění a vydrží až neuvěřitelných 6 měsíců. Jednoduše ji vložte do sprchového filtru a užívejte si tu nejčistší vodu pro vaši pokožku po dlouhou dobu. Investice do vašeho zdraví a krásy, která se opravdu vyplatí.

Objednejte si naši unikátní vložku do sprchového filtru ještě dnes a zažijte dokonalou péči o vaši pleť. Probuďte bohyni uvnitř vás a dopřejte své pokožce ten nejluxusnější zážitek z koupele. Vaše pleť vám poděkuje!

Technické parametry:

Průměr 7 cm
Délka 12,5 cm
Připojení 1/2“
Barva chrome
Pracovní teplota 2 – 60°C
Maximalní tlak: 6 bar
Doporučený průtok: 8 l/min
Životnost filtrační vložky je 6 měsíců (3000 l)

Molekulární vodík